Lot 2524
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een rouge de fer Chinese porseleinen dekselvaas

19e eeuw, China

De bolvormige vaas gedecoreerd met lotusbloemen, vertakte bladeren en gestileerde vleermuizen omringt met florale motieven. Niet gemerkt.

H 23 cm, D ca 19 cm

Minieme verkleuringen, verder in goede staat.

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550