Lot 4032
Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art | 25 June 2021
Een Engelse mahoniehouten bestekkist

Eind 18e/vroege 19e eeuw

Gedecoreerd met ingelegde biezen, met hengsels aan weerszijden.

H 34,5 cm

€ 500,00
€ 800,00