Lot 239
Daniel Israel (Oostenrijks, Hongaars, 1859-1901)

Oosterse schoonheid

gesigneerd 'Israel. Munchen' (rechtsboven)

olieverf op paneel, 11x7 cm (met lijst: 25x22 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550