Lot 2513
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een zeemleren schotel en twee kopjes

Kangxi periode, China

Kop en schotel gedecodeerd met voorstellingen van bloesems en rotsen, gemerkt op de onderkant met een bloem. Daarbij nog een extra kopje met geschulpte rand, famille verte beschilderd, gedecoreerd rondom aan de buitenkant met een voorstelling van pioenrozen, de binnenkant blauw wit beschilderd met florale motieven, gemerkt op de onderkant.

Schoteltje D 13 cm, Kopjes D van 8,1 tot 8,5 cm, H 4,5 tot 5,1 cm

Schoteltje met een Y-vormige haarlijn en enkele voetrand schilfers, bijbehorende kopje met een voetrandschilfer, losse kopje met randschilfers.

€ 300,00
€ 500,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600