Lot 224
J. Woog (19/20ste eeuw) (2x)

"Scène de chasse anglaise"

beide gesigneerd 'J. Woog' (linksonder), een getiteld op een label (op de achterzijde)

beide olieverf op paneel, 16x32 cm (met lijst: 35x51 cm)

Conditie: vergeeld, verder goed

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 300