Lot 220
Marius Bauer (1867-1932)

Olifanten in Sri Lanka

gesigneerd met monogram (rechtsonder)

aquarel op papier, niet ingelijst, 19x26,5 cm

Met annotatie 'Ceylon' (op de achterkant)

Conditie: klein beetje vergeeld, verder in goede conditie

€ 500,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400