Lot 215
Geo Poggenbeek (1853-1903)

Koeien in een weiland bij een hek

gesigneerd en gedateerd 'Geo: Poggenbeek 86.' (rechtsonder)

aquarel, 29,5x20 cm (met lijst: 50x39 cm)

Conditie: licht foxing, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200