Lot 214
Geo Poggenbeek (1853-1903)

Koeien in een polderlandschap

gesigneerd 'Geo Poggenbeek' (rechtsonder)

aquarel, 32,5x47,5 cm (met lijst: 52,5x67 cm)

Provenance: -Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 28 april 1998, lot 285.

Conditie: foxing, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160