Lot 213
Victor Bauffe (1849-1921)

Visser in roeiboot bij Noorden

gesigneerd 'V Bauffe' (linksonder)

aquarel op papier, 46,5x34 cm (met lijst: 65,5x53 cm)

Conditie: enkele vlekken, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160