Lot 210
Omgeving van Théophile de Bock (1851-1904)

Bosgezicht met wandelaar

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Th. de Bock 93 / Rijswijk' (linksonder)

pastel, 32,5x24,5 cm (met lijst: 51x42 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100