Lot 209
Chris van der Windt (1877-1952) en Arend Jan van Driesten (1878-1969)

Boerderijtje bij Reeuwijk ; Landweg met bomen

gesigneerd 'Cvd Windt-' (linksonder) en gesigneerd 'A.J. van Driesten' (rechtsonder)

2x aquarel, diverse afm van 14x20,5 cm (met lijst: 37x43 cm) en 26x37 cm (met lijst: 41x52 cm)

Conditie: papier gebobbeld en vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120