Lot 208
Chris van der Windt (1877-1952)

Hooioppers op de akker

gesigneerd 'Cvd Windt' (linksonder)

aquarel, 12x19 cm (met lijst: 26x34,5 cm)

Conditie: een kreuk, vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180