Lot 2505
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Twee Kangxi Chinees porselein blauw wit plooischotels

Ca. 1700, China

Een paar kleine plooischotels, blauw wit gedecoreerd met figuren in landschap en gemerkt met zegelmerkje op de achterzijde.

D ca. 20.8 cm

Enkele defecten, beide borden met oude haarlijn en randschilfers (zie foto's). Geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400