Lot 1530
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een zilveren hengselschaal

Rond met parelrand en opengewerkt met spijlen en blad decor. Op ronde voet. Maker J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten, begin 20e eeuw. 835/1000 (met importsleuteltje gemerkt) D. ca 23,5 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300