Lot 204
Cornelis Christiaan Dommersen (1842-1928)

Doorkijkje met zicht op markt

gesigneerd en gedateerd 'Chr. Dommersen.1881.' (linksonder)

aquarel, 24x16 cm (met lijst: 39x32 cm)

Conditie: enkele vlekken, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180