Lot 201
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)

Een chalet in een Alpenlandschap

gesigneerd en gedateerd 'J.F. Hoppenbrouwers. f. 44. ' (rechtsonder)

aquarel en inkt op papier, 29x20 cm (met lijst: 48x40 cm)

Conditie: vergeeld, verkleurd, aantasting van het papier oppervlak (rechtsboven), verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160