Lot 1590
Exclusive Jewels & Watches and Fine Silver | 23 June 2021
Een kristallen olie- en azijnstel in zilveren houder

Een achtkantige houder met bewerkte rand en in het midden een tapse greep met bollen. Maker Hendrik Smits, Amsterdam, tussen 1815 en 1824, jaarletter moeilijk leesbaar. Flacons niet origineel. 835/1000. Afm. ca 19x10x28,5 cm.

Herkomst: De privécollectie van zilversmid en gepassioneerde verzamelaar G.R.J. Haentjes Dekker (1932-2011)

€ 1.500,00
€ 2.500,00