Lot 195
Horst Skodlerrak (Duits, 1920-2001)

Oosters landschap

gesigneerd en gedateerd 'Skodlerrak / 53' (rechtsonder)

olieverf op board, zonder lijst, 17x50 cm

Conditie: verfverlies (op de randen), verder goed

€ 400,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200