Lot 2546
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Negen Chinese blauw wit porseleinen kopjes en tien schoteltjes

Gedecoreerd met voorstellingen van bloemenmand en twee vazen op het plat, de rand met Chinese kostbaarheden en landschapsvoorstelling. Met vierkarakter merk op de onderkant.

H 5,5 cm, D 8 & 12,5 cm

Drie schotels met lichte randschilfering, vier met randschilfer, een met randschilfers, een met ingelijmd stuk, een met twee haarlijnen, zes kopjes met randschilfers, een kopje met een barst, een kopje met randschilfers en een haarlijn, een kopje met een onderrand schilfer

€ 300,00
€ 500,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550