Lot 2544
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Negen Chinese kapucijner porseleinen kop- en schotels

18e eeuw, China

De kop- en schotels polychroom gedecoreerd met kapucijner glazuur, perziken en florale motieven. Niet gemerkt.

H 4,5 cm, D 6,5 tot 12 cm

Een kopje met minieme randschilfering, een kopje met glazuurslijtage aan de onderkant, een kopje met ingelijmd stuk op de onderrand, een schotel met een haarlijn, een met een ingelijmd stuk, drie met een randschilder

€ 300,00
€ 400,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550