Lot 10074
Albert Baertsoen (Belgisch, 1866-1922)

'Solitude'

gesigneerd en gedateerd 'A. Baertsoen / 97-' (rechtsonder) en getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op paneel, 40x33,5 cm (met lijst: 57x50 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, een verticale barst in het paneel, licht craquelé

€ 400,00
€ 600,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425