Lot 39
Venduehuis Den Haag & GlobeGuards veilen voor de Natuur | 15 mei 2021
Eendenfamilie in het gras, schilderij door Constant Artz

Help GlobeGuards haar werk voort te zetten

Met het bieden op dit veilinglot ondersteunt u het werk van GlobeGuards. GlobeGuards helpt haar leden met fondsen, het vergaren van kennis en het verbeteren van de kwaliteit van hun projecten.

Als hoogste bieder ontvangt u het unieke schilderij genaamd ‘Eendenfamilie in het gras’ van de schilder Constant Artz. Constant Artz schilderde soms het Hollandse landschap met wilgen en molens, maar werd vooral bekend om zijn watergezichten met eenden in al hun doen en laten. Dit motief schilderde hij op talloze manieren, waarbij hij zich een zeer goede waarnemer van de natuur toonde. Artz was ook een bijzonder knap aquarellist. Hij was de zoon van de Haagse-Schoolschilder D.A.C. Artz.

‘Constant’ David Ludovic Artz

Parijs 1870-1951 Soest

Eendenfamilie in het gras

olieverf op paneel, 18,2 x24,2 cm

gesigneerd r.o.

Verzekeringswaarde: € 3500

Veilinglot ingebracht door GlobeGuards https://www.globeguards.nl/

€ 100,00
€ 3.500,00
€ 4.400,00

Hamerprijs: € 4.400