Lot 2126
Exclusive Jewels & Watches and Fine Silver | 23 June 2021
Een emaille broche / hanger "Vogel", door Corneille (1922-2010)

De metalen broche ontworpen als een vogel, de voorzijde polychroom geëmailleerd "en basse taille", de gematteerde achterzijde gesigneerd en gedateerd Corneille '86 en genummerd 100/; hierbij een vierkant polychroom paneel op de manier van "de Stijl" na een schilderij van Piet Mondriaan, sporen van een brochering.

Bruto 263 gram.

€ 500,00
€ 1.500,00