Lot 2542
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinese crèmekleurige porseleinen pot, een turquoise kleurige kom en een celadon schotel

19e eeuw, China

Een pot met eierschaal decor, niet gemerkt. Een kom, gemerkt op de onderkant en een geschulpt celadon schotel, met vierkaraktermerk en export zegel op de onderkant.

H van 7 tot 17 cm, D van 15 tot 22 cm

De pot en de schotel met een bakfout, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180