Lot 2541
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinese Swatow porseleinen schotel

17e eeuw, China

De schotel met reliëf, mogelijk met bestemde scène van een draak omringt door wolken. Niet gemerkt.

D 40 cm

Een randschilfer, minieme bakfouten, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550