Lot 1516
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een Italiaans zilveren vierkante schaal

Vierkant met afgeronde hoeken. De brede rand bewerkt decor van vruchten en bloemen in relief. Met sporen van verguldsel op de randen. Varese. Tweede helft 20e eeuw. 800/1000. Afm. ca.

€ 250,00
€ 450,00

Startbod: € 260