Lot 221
Otto Eerelman (1839-1926)

Hoofd van een Saint-Bernard

gesigneerd 'O. Eerelman' (linksonder)

potloodschets, 11x10 cm (met lijst: 26x22,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160