Lot 223
Cornelis Raaphorst (1875-1954)

Twee spelende kittens met lint

gesigneerde 'CRaaphorst' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 15x20 cm (met lijst: 24x28 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, licht craquelé, verder goed

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300