Lot 217
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)

Melktijd in de schuur

gesigneerd 'AJ Groenewegen f.' (linksonder)

olieverf op paneel, 15x21,5 cm (met lijst: 27x33 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400