Lot 145
Hollandse School (18e eeuw)

Portret van een gentleman / A portrait of a seated gentleman

olieverf op doek, geplakt op paneel, 76x59 cm (met lijst 7793 cm)

Conditie: Schilderij heeft zichtbare restauraties en retouches, ook in het gezicht.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240