Lot 144
Hollandse School (18/19e eeuw)

Portret van dame met een sluier en parelketting

olieverf op doek, ovaal, 65x52 cm (gehele doek, 69x54 cm, en met lijst 85x72 cm)

Conditie: Heeft retouches, en craquele. Plekje verfverlies. Bedoekt.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180