Lot 143
Europese School (19de eeuw)

Portret van een gentleman

geannoteerd en gesigneerd 'Fecit / 1898' (linksonder)

olieverf op doek, ovaal, 49x44 cm (met lijst: 61x55 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, doordrukking van het spieraam

Het schilderij draagt ​​op de achterzijde de kunstrestaurateur Walter P. Jeune label.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180