Lot 10169
Navolger van Adam van Breen (17/18e eeuw)

Schaatsers en paardenslede bij een kasteel

olieverf op paneel, 19x25 cm (met lijst: 31x36 cm)

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 400