Lot 231
Henri van Os-Delhez (1880-1976)

Stilleven met wilde eend, fazant, kleed, een blauw en wit schaal met een citroen

gesigneerd 'Henri van Os-Delhez' (rechtsonder)

olieverf op doek, 80x60 cm (met lijst: 92x70 cm)

Provenance: Kunsthandel Simonis & Buunk.

Conditie: licht craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 450