Lot 203
Sientje Mesdag van Houten (1834-1909) (3x)

Boerderij met kippen ; Landschap met boerderij ; Heidelandschap

alle gesigneerd 'SM.vH' (rechts/linksonder)

3x aquarel, alle 9x14,5 cm (met lijst: 24x28 cm)

Provenance: -Collectie familie Mengelberg, Nederland.

Conditie: enigszins vergeeld, enkele bruine vlekken, een met gaatje, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325