Lot 219
Hendrik Weymans (1760-1831)

Bok ; Schaap

beide gemonogrammeerd en gedateerd 'HW f 1793' (rechtsonder)

penseel in grijs, gewassen in grijs, beide 12x14 cm (met lijst: 44,5x29,5 cm)

Provenance: Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 6 november, lot 199. -Collectie familie Mengelberg, Nederland.

Conditie: enkele vlekken, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300