Lot 16
Old Master Paintings, 19th Century & Early Modern Art | 26 May 2021
Toegeschreven aan Domenico Brandi (1684-1736)

Een geit en schaap bij fragmenten van een klassieke zuil

olieverf op doek, 71,5x94 cm (met lijst: 88x109 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, bedoekt

€ 2.000,00
€ 3.000,00