Lot 5561
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een grote Engelse mahoniehouten tafel

Tweede helft 19e eeuw, Engeland

Het rechthoekige houten en groen lederen blad met vergulde sierband van florale motieven boven vijf laden op ronde taps toelopende poten.

76 x 213,5 x 120 cm

Slijtage en beschadiging van het lederen blad zichtbaar, lichte fineerschade en verkleuringen rondom.

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180