Lot 225
Wouter Verschuur (jr.) (1841-1936)

Stalinterieur met paarden Cor en Bram

gesigneerd 'Verschuur' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 19x26 cm (met lijst: 43x51 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 400