Lot 2543
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinese famille verte dekselvaas

Ca. 1900, China

De balustervormige vaas gedecoreerd met voorstelling van een draak en een feniks binnen vakwerk omringt door florale en geometrische motieven, de nekrand met Chinese kostbaarheden en daiperpatroon.

H 45 cm

De deksel met drie randschilfers, een haarlijn aan de nekrand

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325