Lot 140
Europese School (rond 1800), naar Anthony van Dyck

Christuskind en Johannes de Doper

olieverf op doek, 100x80 cm (met lijst 119x98 cm)

Kopie naar Anthony van Dyck, 'The Infant Christ and Saint John the Baptist' (circa 1639), in Engelse koninklijke collectie.

Conditie: Bedoekt. Schade aan doek linksboven (zie foto). Heeft oude restauratie en oppervlaktevuil.

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325