Lot 137
Omgeving van Tetar van Elven (19de eeuw)

Twee figuren in kerkinterieur

olieverf op paneel, 23,5x18 cm (met lijst: 41x36 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180