Lot 132
Kees van Waning (1861-1929)

Gezicht op de haven van Dordrecht

gesigneerd 'W C van Waning' (rechtsonder)

olieverf op doek, 25x40 cm (met lijst: 42x57 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160