Lot 202
Naar J.A. Bakker (19de eeuw) en A. van der Hoop

De boeren met hun vogelverschrikker ; Kerk in het dorp

gesigneerd en gedateerd 'JABakker fec. / 1847' (linksonder) en gesigneerd en gedateerd 'A van der / Hoop / 1809' (midden onder)

gewassen inkt en krijt op paper, 15x21,5 cm (met lijst: 31x41 cm) en bruine inkt en bruin gewassen op papier, 24x30,5 cm (met lijst: 32x39 cm)

Conditie: enkele vlekken en kreukels, verder goed

Volgens Constantijn Bakker van de stichting Cornelis Bakker-Collectie, betreft dit geen authentiek werk van Job Augustus Bakker (1796-1876).

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240