Lot 199
K Voss (20ste eeuw)

Abstracte compositie

gesigneerd en gedateerd 'K.Voss 60' (linksonder)

gouache op papier (krant), 41,5x36 cm (met lijst: 41x46 cm)

Conditie: papier gebobbeld, vouwlijn zichtbaar, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100