Lot 229
Omgeving van Carel van Falens (1683-1733)

Halte van de ruiters

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 61x82 cm)

Conditie: bedoekt, vergeeld, craquelé, restauratie

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700