Lot 131
Christiaan Soer (1882-1961)

Molen de Adriaan aan het Spaarne in Haarlem

gesigneerd 'Chr Soer' (linksonder)

olieverf op doek, 49x39 cm (met lijst: 66x56 cm)

Conditie: bedoekt, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260