Lot 130
Gerard Wiegman (1875-1964)

Stoomschip op zee

gesigneerd 'G. Wiegman.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 35x70 cm (met lijst: 50x85 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180