Lot 129
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

Het havenhoofd van Elburg aan de Zuiderzee

gesigneerd 'H.E. Roodenburg' (rechtsonder), getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek geplakt op paneel, 48x62 cm (met lijst: 63x77 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375