Lot 128
Ben Viegers (1886-1947)

Boten op het kalme water

gesigneerd 'B.Viegers' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 29,5x41 cm (met lijst: 41x53 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, licht craquelé, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550